Apie kompaniją

Ekologija
 
Gamta gali egzistuoti be mūsų, tačiau mes negalime egzistuoti be gamtos. Aplinkosauga šiandien yra vienas pagrindinių mūsų laikmečio tikslų ir viena svarbiausių prielaidų saugiam žmonių gyvenimui ateityje.
Sklandžiam žmonijos progresui reikia vis daugiau energijos. Anglys, nafta, gamtinės dujos, branduolinis kuras vienaip ar kitaip teršia aplinką. Iškasenos anksčiau ar vėliau baigsis, o branduolinės energetikos ilgainiui irgi ketinama atsisakyti. Ją pakeisti turėtų vėjo, žemės gelmių, saulės ar vandenilio energetika. Šaldymo sistemose naudojamus šaldymo agentus, kurie pavojingi ozono sluoksniui ir didina šiltnamio efektą, turėtų pakeisti gamtinės kilmės dujos, kaip CO2 (angliarūgštė), NH3 (amoniakas), R600a (izobutanas), pasenusias šaldymo sistemas turėtų pakeisti aukšto naudingo veiksmo koeficiento sistemos su mažomis elektros energijos sąnaudomis. Aplinkai atiduodama kondensacinė šiluma turėtų būti grąžinama vartotojui - vandens, patalpų šildymui ar kitoms reikmėms (galimas vandens pašildymas iki +60o...+65oC). Todėl aplinkosauga – mūsų gyvenimo ir darbo dalis.
 
Verslo filosofija
 
Įmonė ‘GREEN GROUP’ įkurta 2006 m. surinkus komanda iš specialistų, turinčių didelę patirtį šaldymo, oro kondicionavimo sistemų inžineringe, sistemų priežiūroje. Įmonės filosofija remiasi supančios aplinkos harmonija su naujausiomis ekologiškomis technologijomis, todėl siekiame, kad žodžiai GAMTA, EKOLOGIJA ir GREEN GROUP taptų neatsiejami. Pagrindinė ‘GREEN GROUP‘ veiklos kryptis yra šaldymo, klimato kontrolės, atsinaujinančiųjų energijos šaltinių, technologiniu procesų automatizavimo projektavimas bei sistemų įgyvendinimo darbai. Esamos komandos patirtis sudėtinguose industriniuose projektuose, kaip mėsos, vaisių ir daržovių perdirbimo įmonėse, alaus, farmacinės gamybos įmonėse, logistikos terminaluose, laboratorijose, spaustuvėse, šilumos siurblių ir šilumos grąžinimo projektuose leidžia užsakovui pasiūlyti kompleksinį ekologiškos sistemos sprendimą nuo vizijos įgyvendinimo projekte bei suderinimo su būtinomis tarnybomis iki sistemos sumontavimo ir jos preciziško sureguliavimo.
Pagrindinė inžinerinė ir techninė bazė yra Vilniuje.
 
 
Tikimės Jums taip pat rūpi mūsų visų ateitis saugioje aplinkoje.