BOCK komerciniai kompresoriai

„Bock Kältemaschinen GmbH“ yra vienai šeimai priklausanti kompanija, valdoma Wolfgango Etterio, Heinricho Reußo ir Udo Klaußnerio.

Kompanija yra kompresorių ir kondensatorių, skirtų stacionarioms ir mobilioms šaldymo ir oro kondicionavimo (RAC) sistemoms, gamintoja. „Bock“ yra pripažinta visame pasaulyje ir garsi savo aukštos kokybės produktais, išskirtinai naudojamais prekybos ir pramonės sektoriuose.

Stacionarių sistemų pavyzdžių galima rasti visose šaldymo įrenginius naudojančiose srityse, tokiose kaip prekybos centrai, sandėliuose, vaisių parduotuvėse, kepyklose, gėrimų ir chemijos pramonėje ir pan.

Dėl intensyvios produktų įvairovės plėtros paskutiniaisiais metais, taip pat ir pastatų oro kondicionavimo sektorius tapo tikslinės rinkos objektu.

Kompanija turi apie 300 darbuotojų ir deklaruoja apie 50 milijonų eurų metinę apyvartą. Vokietijoje „Bock“ produktus platina šaldymo sistemų didmenininkai, kitose daugiau nei 60 šalių – paskirti pardavimo agentai. OEM („Original Equipment Manufacturer“) platintojai visame pasaulyje aprūpinami tiesiogiai.