INNOVAG AG ir TECHNOALPIN įranga sniego gamybai

„Innovag“ tikslas – teikti patikimas sniego gamybos sistemas vidinėms struktūroms rinkoje, kuri išsiskiria unikaliais veiklos rezultatais ir todėl aiškiai dominuoja tarp kitų sistemų ir technikos.

„Innovag“ sniego gamybos sistemos nėra pagrįstos įprastinėmis techninės sniego produkcijos technologijomis, bet buvo visiškai perkurtos ir yra patentuotos. Ilgi tyrimai ir nuolatinis tobulinimas leidžia konstatuoti faktą, kad šios sniego gamybos sistemos įtvirtino sniego kokybės, energijos suvartojimo ir įrangos standartus.

Pramonės, kurios pageidavimų negalėjo patenkinti jokia egzistuojanti sistema, poreikiai buvo perkūrimo pagrindas.

Be naujų vidaus sniego gamybos sistemų vystymo, „Innovag“ daug metų dirbo Alpių sniego gamintojų įrangos plėtojimo ir gamybos srityje. Mūsų sistemas galite aptikti daugelyje žinomų slidinėjimo regionų ir išbandyti puikias slidinėjimo trasų sąlygas.

Apie „Innovag“ techniką

Savo patentuotais įrengimais, „Innovag“ patirtį skaičiuoja nuo pat pirmosios kartos vidaus sniego technikos. „Innovag“ sistemoms nesvarbūs tokie parametrai, kaip drėgmė, hidrostatinis slėgis ar žemos temperatūros užtikrinimas. Sniego išlaikymui pakanka tiesiog žemesnės nei užšalimo temperatūros.

Ši sniego technika ypač išsiskiria iki šiol neprilygstama sniego kokybe, kuri gali varžytis su geriausiomis gamtos galimybėmis.

Kadangi „Innovag“ sistemos yra reguliuojamos, galiausiai, patys klientai nusprendžia, kokios sniego kokybės jie nori. Kokybė pritaikoma bet kokiems pageidavimams – nuo puraus lengvo iki sunkaus ir drėgno sniego.

Kokybė

„Innovag“ gamina produktus, kurie patenkina aukščiausius kokybės reikalavimus. Rinkdamiesi savo tiekėjus ir partnerius, atsižvelgiame į savo klientų aukščiausių standartų pageidavimus, lemiančius „Innovag“ produkcijos efektyvumą.

Aplink pasaulį iš centro iki Dolomitų

„TechnoAlpin“ projektuoja ir konstruoja geriausios kokybės sniego – nuo rudens iki pavasario – vien rankines ar visiškai automatines sniego gaminimo sistemas visame pasaulyje: nuo vandens tiekimo iki aukštos kokybės sniego – tiek, kiek reikia ir kur reikia: slidinėjimo trasoms, „x-country“ slidinėjimo trasoms, rogių trasoms ir slidinėjimo tramplinų trasoms.

Tęsiami tyrimai ir produkto tobulinimas, vykdomi sekant mūsų devizu „pirmaujant efektyvumu ir patikimumu“, padėjo mums tapti pasaulinės rinkos lyderiais. Mūsų siekis – gaminti sausą sniegą lengvam darbui, sudarant sąlygas ekonomiškam išteklių, tokių kaip vanduo ir elektros energija, naudojimui ir ypatingą dėmesį skiriant kuo mažesniam temperatūros diapazonui.

Mūsų sistemos taip pat pirmauja savo patogi valdymu, tvirtumu bei ilgaamžiškumu. Tai pasiekta taikant pilnutinę kokybę užtikrinančią sistemą – nuo atvežtų prekių patikrinimo iki galutinių hidraulinių ir elektroninių testų.

Turime 826 klientus 39 skirtingose šalyse, įskaitant pasaulio ir Europos čempionatų vietas, tokias kaip Sölden (AUT), Levi (FIN), Bansko (BUL), Cortina (ITA), Bormio (ITA), Arber (GER), Sierra Nevada (ESP), La Plagne (FRA), Kvitfjell (NOR), Sljeme (CRO), Veysonnaz (SUI), Planai (AUT), Ruhpolding (GER), XX žiemos olimpinės žaidynės 2006 Turine (ITA), Obereggen (ITA), Davos Klosters kalnai (SUI), Vasaloppet (SWE) ir kt.

  • 25 būstinės visame pasaulyje padeda mums išlikti arti mūsų klientų
  • 2007/2008 verslo metais užbaigti 102 projektai (t.y., sniego gamybos struktūros su bent viena pompa ar kompresoriaus stotimi)
  • Darbuotojai: 190 visame pasaulyje, įskaitant 120 biuruose Bolzane
  • Sertifikatai: ISO 14001:2004, ISO 9001:2000, SOA, Muitinės kokybė