Pramoninis šaldymas

PROJEKTAVIMAS, EKOLOGIŠKŲ SISTEMŲ ĮGYVENDINIMAS, SERVISAS

Pramoninio šaldymo sistemos dažniausiai naudojamos didelės šaldymo galios reikalaujančiose gamybos įmonėse - mėsos, žuvies, pieno perdirbimas, alaus daryklos, vaisių ir daržovių saugyklos, grybų ir uogų užsaldymas, logistikos terminalai, chemijos ir farmacijos pramonė bei kt. Pramoninio šaldymo sistemos ir komponentai pasižymi aukštu naudingo veiksmo koeficientu, pramoninės paskirties konstrukcija (pvz.: komercinių kompresorių numatomas tarnavimo laikas 10-12 metų, pramoniniai kompresoriai dirba 20-25 metus), patikimomis apsaugomis darbinio rėžimo užtikrinimui (tepalo aušinimas ir tiekimas į kompresorių tepalo siurbliais - visada užtikrinamas reikiamos temperatūros ir slėgio tepalo padavimas į kompresorių; filtrų užterštumo matavimas - tepalo švarumo indikacija bei kompresoriaus stabdymas avariniu atveju; naudojamos srovės matavimas - našumo ribojimas, esant per aukštai darbinei srovei; siurbiamų garų perkaitinimo kontrolė - užtikrinamas tik perkaitinto garo siurbimas ir daugeliu kitų apsaugų), rezerviniais komponentais, kurie užtikrina nepertraukiamą darbo rėžimą remonto ar avarijos atveju. Pramoninių sistemų valdymas atliekamas individualiu kiekvienai sistemai programavimu programuojamaisiais valdikliais bei vizualizcija - dažniausiai naudojami Siemens Simatic S7 programuojamieji valdikliai.

Pramoninio šaldymo panaudojimo sritys

Atšaldymas ir užšaldymas spiraliniuse frizeriuose;
Užšaldymas plokšteliniuose frizeriuose;
Saugyklos ir logistikos terminalai;
Maisto produktų perdirbimo įmonės ir alaus daryklos;
Chemijos ir farmacijos pramonė.


Spiraliniai frizeriai

„GYRoCOMPACT“ spiralės naudojamos lyderiaujantiems pasaulyje spiraliniams šaldikliam (kurie veikia taip pat puikiai, kaip ir šalčio ar fermentacijos kameros). Savaime pasikraunanti struktūra ir tvirta, higieniška konstrukcija užtikrina geresnį pralaidumą ir veiksnumą, maisto apsaugą ir optimalią kokybę aukštos vertės maisto produktų gamintojams.

Savaime pasikraunančios juostos veikia kaip atskira, nerūdijančio plieno šaldymo zona, tvirtai išlaikant maisto produktus šoniniais juostos žiedais ir juostos tinkleliu atskirtose ribose. Siekiant patenkinti individualaus gamintojo unikalių maisto produktų ir apdirbimo poreikius, siūlomos įvairaus pajėgumo ir formų „GYRoCOMPACT“ spiralės su įvairaus pločio juostomis ir daugybe priedų.

Veikimo principas
„GYRoCOMPACT“ spiralinio šaldiklio lankstumas pagrįstas patentuotu, savaime pasikraunamu, nerūdijančio plieno FRIGoBELT® konvejeriu su tinklinėmis juostomis ir savaime pasikraunamomis šoninėmis jungtimis. Ištisinėmis kilpomis konvejeris suformuoja uždarą, individualią produktų zoną, kurioje cirkuliuoja šaltas arba šiltas oras.

Optimalus pajėgumas
Kiekvienas „GYRoCOMPACT“ šaldiklis, šaldymo ar fermentacijos kamera yra sukurta taip, kad atitiktų visus specifinius kliento reikalavimus. Jų galingumas nustatytas laboratoriniais tyrimais. Jei tiriamas produktas dar neįtrauktas į duomenų bazę, kaip pardavimo proceso dalis, atliekami nauji tyrimai. „GYRoCOMPACT“ spiralės vartotojui leidžia pasirinkti juostos plotį, jungčių aukštį, maitinimo įjungimo ir išjungimo zonas, drenažo zoną, šaldymo aparatų vietą ir konvejerio sukimosi kryptis, taip pat mažėjimo, didėjimo ar dvigubos eilės konvejerio sistemos konfigūracijas. Tokiu būdu įrengimas lengvai pritaikomas struktūros pajėgumams ir sistemai.

Savaiminio pasikrovimo principas
Kadangi įrenginys juda spirale, kiekvienas „FRIGoBELT“ konvejerio sluoksnis yra iš apačios sustiprintas šoninėmis juostos jungtimis, nenaudojant įprastų stiprinamųjų plieno struktūrų. Taip visa aptverta zona yra lengvai pasiekiama ir išvaloma. Taip pat įrenginys yra pritaikytas gamybos zonai taip, kad būtų optimaliai išnaudota jo užimama erdvė. Reguliuojamas konvejerio greitis leidžia tiksliai paskirstyti poveikio atskiriems maisto produktams laiką ir užtikrinti greitą, aukštos kokybės apdirbimo procesą. Lengvi ir apvalios formos produktai yra paprastai ir saugiai gabenami „FRIGoBELT“ konvejeriu, nes uždaroje zonoje produktai neiškrenta ir neiššoka.

Minimalaus įdiegimo laiko kokybės kontrolė ir modulinė koncepcija
Visi „GYRoCOMPACT“ šaldiklių, šaldymo ir fermentacijos kamerų spiralės pagamintos ir sukonstruotos bendruoju sumontavimo principu. Tai sumažina produktų linijos sąnaudų kaštus ir padidina kokybę bei sutrumpina įdiegimo laiką. Visi elementai yra patikrintos kokybės ir išbandyti mūsų pačių dirbtuvėse prieš juos išgabenant. Mažiausi modeliai pristatomi jau sumontuoti ir paruošti greitam įdiegimui, trūksta tik komunalinių paslaugų jungčių. Vidutinio dydžio modeliai taip pat būna iš anksto sukonstruoti ir paruošti gabenimui, o stambesnė įranga visada sumontuojama vietoje.