VAHTERUS šilumokaičiai

„Vahterus Oy“ yra įmonė, įsikūrusi pietvakarių Suomijoje, gaminanti suvirintų plokščių šilumokaičius. Generalinis direktorius Mauris Kontu įmonę įkūrė Vahterus kaimelyje, Kalanti, 1990 metais vietos verslumui skatinti.

Įmonė pradėjo veiklą turėdama tris darbuotojus, tačiau per veiklos metus verslas sparčiai plėtėsi. „Vahterus Oy“ dabar yra viena lyderiaujančių suvirintų plokščių šilumokaičių gamintojų pasaulyje. Šiandien mūsų įmonė turi daugiau kaip 140 darbuotojų, o gamybinės patalpos po paskutinės plėtros viršija 8 000 kvadratinių metrų.

„Vahterus Oy“ susitelkia į produkto tobulinimą nuolat investuodama. Mūsų išvystytos technologijos naudojamos visame pasaulyje, daugiausiai – perdirbimo ir chemijos, šaldymo ir energijos pramonėje. Mūsų produktai naudojami daugiau nei 50 šalių, o eksportuojama produkcija viršija 90% visų pardavimų.

Gaminių kokybė yra pagrįsta nuolatiniu produkto tobulinimu, automatizuota produkcijos technologija ir įgudusių darbuotojų darbu. Kokybė – tai sprendimas specialiems mūsų klientų poreikiams: mes didžiuojamės patikimais ir ilgaamžiais savo patikimos kokybės produktais.