WESPER vandens vėsinimo sistemos

1918 : Prancūzijos kompanija „Compagnie des Freins et Signaux WESTINHOUSE“ buvo įkurta Ponse, Charente-Maritime. Fabrikas gamino garo energijos įrangą geležinkeliams.

1940 : Gaisro sunaikintas fabrikas buvo atstatytas ir tęsė veiklą iki 1948 – ųjų.

1948 : Dėl patirties garo energijos srityje, veikla plėtėsi iki šildymo įrangos pramoniniam ir namų sektoriams gamybos. Šiems naujiems produktams buvo suteiktas „WESPER“ vardas.

1961 : SMCP (Société de Mécanique et de Chaudronnerie de Pons) kompanija įsigijo buvusią įrangą ir tęsė tų pačių produktų gamybą, išsaugodami „WESPER“ vardą.

1969 : SMCP, perėmusi „CHANARD“ kompanijos produkciją, tapo „WESPER S.A.“. Nuo tada „WESPER“ gamino ventiliacijos ir oro kondicionavimo įrangą.

1981 : „WESPER“ tapo „WESPER CEMTA“ ( Compagnie Européenne de Matériel Thermique et Aéraulique) ir nuosava „SAINT-GOBAIN-PONT-A-MOUSSON Group“ dukterine įmone.

1987 : „WESPER“ kompanija įsigijo „SnyderGeneral Corporation“. Ši privati Amerikos įmonė specializavosi HVAC (šildymo, ventiliacijos ir oro kondicionavimo), šaldymo ir filtravimo produktų gamyboje.

1994 : „Hong Leong Group Malaysia“ (finansų įmonė) per savo padalinį „Hume Industries Berhad“ („OYL Industries Berhad“) įsigijo „SnyderGeneral Group“. Taip „WESPER“ tapo dukterine „AAF-McQuay Incorporated“ įmone.

1995 : Gruodį „Wesper“ gavo „McQUAY FRANCE“ vardą.

1998 : Liepos mėnesį įdiegta kokybės užtikrinimo sistema ir gaunamas ISO 2002 sertifikatas.

1999 : Spalį „ACE Group“, „ECP Ltd“ (Electra Consumer Products) dukterinė įmonė įsigijo „McQuay France“. Kompannija pakeitė vardą ir vėl tapo „WESPER S.A.“.

2004 : Įgytas ISO 9001 V 2000 sertifikatas. „WESPER S.A.“ pakeitė savo teisinę formą į S.A.S.

2006 : Sausį „WESPER S.A.S.“ buvo padalinta į dvi įmones. Pardavimų ir prekybos veikla buvo integruota į „ACE Marketing S.A.S.“, dukterinės „ACE Group“ įmonės, veiklą, o pramoninis sektorius pakeitė savo įmonės pavadinimą ir tapo „ACE Pons Industrie S.A.S.“. „WESPER“ vardą dabar naudoja „ACE Group“ kaip prekės ženklą daugiausiai oro kondicionavimo ir šaldymo produktų pardavimams.